Transport chłodniczy to nasza specjalność. Oferujemy przewóz towarów chłodzonych lub mrożonych w wymaganej dla nich temperaturze.  Podczas kilkuletniej działalności oferta naszej firmy wielokrotnie ewoluowała, tak aby zawsze spełniać oczekiwania naszych Partnerów.
Dla każdego obsługiwanego przez nas klienta przygotowujemy inną indywidualną ofertę, uwzględniając jego specyfikę i potrzeby.

Wiemy, jak wiele w transporcie drogowym zależy od kierowców. Dlatego w naszej firmie pracują osoby doświadczone, profesjonalnie traktujące powierzone zadania - dotrzymują wyznaczonych terminów i dbają o bezpieczne dostarczenie powierzonych im ładunków.

Realizujemy usługi transportowe w Polsce i w obrębie krajów Unii Europejskiej, Świadczymy przewozy do wszystkich krajów Europy, ze szczególnym uwzględnieniem:
Niemiec, Czech, Słowacji, Węgier.

Posiadamy samochody chłodnie o DMC 3,5 i ładowności 1,2 t. Każdy samochód posiada wysokość rampową i możliwość rozładunku we wszystkich centrach dystrybucyjnych. Samochody wyposażone są w dwufunkcyjne agregaty pozwalające na utrzymanie dowolnej temperatury przy każdej pogodzie i posiadają termografy wraz z drukarką, co umożliwia rejestrowanie temperatury towaru podczas całego przewozu i wydruk zapisanych danych.

 

Od 2019 r. jesteśmy członkami Polskiej Unii Transportu.

Posiadamy certyfikat wiarygodności ze znakiem polisy audytowalnej.

Czym jest polisa audytowana?

Warunki polisy OC oznaczonej jako „Audited" zostały potwierdzone i sprawdzone przez Platforma Trans.eu. Oznaczenie potwierdza również ważność polisy oraz wysokość sumy gwarancyjnej, na którą ubezpieczona jest firma.

Co oznacza znak Insurance Audited Policy?

Firmy posługujące się tym znakiem posiadają opłaconą i ważną polisę OC Przewoźnika Drogowego, udostępniają warunki polisy wszystkim użytkownikom Systemu i posiadają szeroki zakres ubezpieczenia, obejmujący m.in.: klauzulę rabunku i rozboju, odpowiedzialności za podwykonawców, czy klauzulę postojową.